Funky Love – Film Ślubny Tarnów Kraków Rzeszów

O Nas

Ekipa Funky Love, czyli kamerzysta na wesele

Jesteśmy ekipą młodych, kreatywnych ludzi z Tarnowa z pasją do działania. Cokolwiek w życiu robimy – chcemy, by sprawiało nam to radość, było naszą zajawką i sposobem na życie – tak właśnie jest z filmami ślubnymi. Dlatego chcemy podchodzić do nich w kreatywny, nieszablonowy sposób spełniając się jako kamerzysta na wesele.

 

Inspiracją do powstania nazwy, było nasze zamiłowanie muzyki funky, która do dziś rozbrzmiewa w naszym oldschoolowym gramofonie, wprowadzając wszystkich w pozytywną atmosferę i klimat tupiącej nóżki – w połączeniu z miłością daje połączenie idealne. Z kolei pomysłem na odręcznie pisane logo był film, a raczej okładka tanecznego klasyka, czyli „Dirty Dancing”.

 

Co do samej naszej pracy – każda Wasza historia jest dla nas ogromną inspiracją do tworzenia wyjątkowych filmów.  W naszych historiach na pierwszym miejscu zawsze stawiamy na emocje. Bez wątpienia uwielbiamy nowoczesne stodoły, plenerowe śluby, ale tak naprawdę nie ważne jest miejsce – bo klimat tworzą ludzie.

Co nas wyróżnia?

Przede wszystkim nasza kreatywność, wyobraźnia i nieustanne poszukiwanie nowych sposobów na tworzenie filmów ślubnych, które odbiegają od utartych schematów. Nasze podejście jest dynamiczne, pełne energii i zawsze stawiamy na nietuzinkowe rozwiązania.

 

Każdy członek naszego zespołu ma unikalne umiejętności i talenty, które łączymy, aby stworzyć niezapomniane filmy ślubne. Od kreatywnego reżysera, przez utalentowanych operatorów kamery, po specjalistów ds. montażu – każdy wkłada serce w pracę, aby Wasz film ślubny był wyjątkowy.

 

Współpraca z nami to nie tylko zapewnienie najwyższej jakości filmu ślubnego, ale również niezapomniane doświadczenie. Jesteśmy tu, aby uczynić Wasz ślub i wesele jeszcze bardziej magicznymi, a Waszą historię opowiedzieć w sposób wyjątkowy i niepowtarzalny.

Kamerzysta na wesele – Dawid z Funky Love Tarnów. Kadr z wesela Anny i Andrzeja, gdzie Funky Love kręciło materiały.

Kamerzysta na wesele – twórcza pasja, niezawodność i magia tworzenia filmów ślubnych – Funky Love.